اطلاعيه سازمان سنجش در رابطه با تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامي خاص) در سال 1395

تاریخ انتشار: 2 سال پیش ( 1395/10/11 )

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامي خاص) سال 1395 مي‌رساند كه آزمون مذكورصبح روز جمعه مورخ 95/9/26در شهرهاي تهران و بوشهر برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:300 آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم¬ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن در¬هاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزموناز روز چهارشنبه 95/9/24بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشانيwww.sanjesh.orgقرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 8:30 الي 12:00 صبح و 14:00 الي 17:00بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 95/9/25 بادر دست داشتن كارت شناسايي معتبر و 22 قطعه عكس با توجه به محل اقامت به نماینده اين سازمان مستقر در باجه رفع نقص (در شهرستان تهران به دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: خيابان انقلاب، ميدان فردوسي، بن بست شاهرود و در شهرستان بوشهر به دانشگاه خليج فارس – بوشهر واقع در: بوشهر، خيابان شهيد ماهيني) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.

شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی

برای مشاهده منبع خبر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اینجا را کلیک کنید

آگهی استخدام
کلید واژه ها

آگهی استخدام در تهران

  خانم و آقا  آگهی استخدام استخدام دولتی  آگهی استخدام با مدرک لیسانس  آگهی استخدام با مدرک فوق لیسانس  آگهی استخدام کشوری  آگهی استخدام ویژه  آگهی استخدام شرکت دولتی  آزمون استخدامی  نتیجه آزمون استخدامی  استخدام نیروگاه اتمی  

اگهی استخداماستخدام دولتی /

نام و نام خانوادگی


اطلاعات شما در سایت نمایش داده نخواهد شد

شماره موبایل (مخفی خواهد ماند)


اطلاعات شما در سایت نمایش داده نخواهد شد

آدرس ایمیل (مخفی خواهد ماند)


اطلاعات شما در سایت نمایش داده نخواهد شد

متن پیام
   
نماد اعتماد الکترونیک
نستاد ساماندهی

جستجو در بانک اطلاعاتی آگهی های استخدامی

استان شهرستان رشته شغلی جنسیت مورد نیاز مقطع تحصیلی


آگهی استخدام

مشاوره امور استخدامی
دریافت خبرنامه rss سایت آگهی استخدام