مشاوره رایگان امور استخدامی

مشاوره رایگان امور استخدامی و قراردادهای نیروی انسانی

کاربران گرامی سایت آگهی استخدام می توانند در این بخش سوالات و مسائل مشکلات خود را در زمینه مسائل و مشکلات استخدامی وقراردادهای استخدامی و سازمانی و مدیریت منابع انسانی مطرح نمایند. کارشناسان همکار این وب سایت با بیش از 20 سال تجربه مدیریت امور انسانی و کارگزینی با اشراف و تسلط کامل به قوانین استخدامی واداره کار به صورت رایگان پاسخ گوی شما خواهند بود.
لطفا توجه فرمایید پاسخگویی به سوالات حداکثر تا هفت روز کاری زمان خواهد برد.
به محض ارایه پاسخ سوال شما، یک پیامک و همچنین ایمیل حاوی پیام اطلاع رسانی پاسخ سوال شما به آدرس ایمیل و شماره موبایل وارد شده در بخش درج سوال ارسال خواهد شد.
کاربران گرامی لطفا از ارسال سوال های تکراری که قبلا مطرح شده اند اجتناب فرمایید.


با سلام
مدت 2 ماه و 1 یک هفته برای یک شرکت نیمه دولتی کار کردم و بعد از آنجا آمدم بیرون. کارفرما بیمه دو ماه را رد کرده اما بیمه آن 1 هفته را رد نمیکند.
آیا قانونا حق انجام این کار را دارد ؟
با تشکر
نظر به اینکه افرادیکه خارج از آئین نامه استخدامی حاکم بر دستگاهها و شرکتهای دولتی تحت عناوین قراردادی، خرید خدمت ، روزمزد، ساعتی و مدت معین در این دستگاهها مشغول به کار می شوند بدون لحاظ نوع شغل (کارگری یا کارمندی) به استناد مفهوم مخالف ماده ١٨٨ قانون کار، تابع قانون کار هستند، لذا لیست و حق بیمه اینگونه افراد می بایستی بصورت کامل ٢٧% + ٣% بیمه بیکاری به سازمان ارسال و پرداخت گردد. بنابراین برای تمام مدت حضور شما باید حق بیمه پرداخت شود.
پیروز باشیدنام و نام خانوادگی

ایمیل

شماره موبایل

متن سوال
  نماد اعتماد الکترونیک
  نستاد ساماندهی

  جستجو در بانک اطلاعاتی آگهی های استخدامی

  استان شهرستان رشته شغلی جنسیت مورد نیاز مقطع تحصیلی


  آگهی استخدام

  مشاوره امور استخدامی
  دریافت خبرنامه rss سایت آگهی استخدام